szybki kontakt:   +48 734 033 240  separator

ikona Facebooka 

masaże rehabilitacyjne i masaże lecznicze

Zabiegi: fizjoterapia – Wrocław

Beni Medical to gabinet fizjoterapii we Wrocławiu – u nas możesz skorzystać z szerokiej oferty zabiegów, z którymi związana jest fizjoterapia. Wszystkie zabiegi wykonują specjaliści z zakresu fizjoterapii – ich wiedza, doświadczenie oraz  kompetencje to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności prowadzonej terapii.

 

Zabiegi dostosowane do potrzeb

Do naszego gabinetu zgłaszają się pacjenci z różnymi schorzeniami oraz dolegliwościami. Mając na uwadze ich oczekiwania oraz potrzeby, zabiegi dobieramy indywidualnie. Uwzględniamy przy tym nie tylko skuteczność terapii, ale przede wszystkim ewentualne przeciwwskazania – nie zawsze bowiem wskazana będzie laseroterapia czy leczenie prądami. Dzięki temu możemy zagwarantować, że zabiegi z zakresu fizjoterapii są bezpieczne i przynoszą oczekiwane korzyści.

 

Fizjoterapia – zakres usług fizykoterapii

W gabinecie Beni Medical możesz liczyć na kompleksowe wsparcie. Fizjoterapia jest naszą specjalnością, dlatego pacjentom proponujemy szeroki zakres usług. W naszej ofercie ważne miejsce zajmuje fizykoterapia – zabiegi, które bazują wyłącznie na naturalnych czynnikach, np. prądzie elektrycznym, ultradźwiękach czy promieniowaniu.

Nasza oferta zabiegowa to m.in.:

  • zabiegi ultradźwiękami
  • leczenie prądami
  • naświetlania
  • krioterapia
  • laseroterapia
  • magnetoterapia.

 

Fizjoterapia – pozostałe zabiegi

Nasza działalność to nie tylko fizykoterapia. Dlatego pacjenci naszego gabinetu mogą skorzystać również z takich zabiegów jak np. kinesiotaping (tzw. tejpy), terapia manualna.

Do gabinetu Beni Medical zapraszamy osoby zamieszkujące Wrocław (szczególnie Krzyki) i okolice.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.